Restbet 10 TL Bonus

Restbet 10 TL Bonus

Tarafindan eklendi 13/01/2015 tarafindan | 31 Yorumlar

10 TL Paylaş Kazan

_______________

Gecerli degil

Siteye Git

bonus-kaldirildiRestbet'ten 10 TL Facebook Paylaş Kazan Bonusu

KURALLAR

1- İlgili bonustan faydanalabilmek için 12 Ocak 2016 – 17 Ocak 2016 tarihleri arasında resmi Facebook sayfamızı  (Restbetiniz)  beğenip, sayfada yer alan  gönderilerden en az birini kendi yorumunuzla Facebook sayfanızda paylaşmanız gerekmektedir. 17 Ocak 2016 saat 23:59 itibariyle yapılan paylaşımlar geçerli sayılmayacaktır.

2- Gönderi paylaşımını yaptıktan sonra, Facebook kullanıcı adınızı, sitemizdeki kullanıcı adınızla birlikte [email protected]  adresine “Facebook Paylaş Kazan” bonusundan faydalanmak  istediğinize dair mail atmanız gerekmektedir. Belirtilen şartları sağlamanız durumunda bonusunuz en geç 24 saat içinde hesabınıza aktarılacaktır.

3- Bu promosyondan yalnızca 31.12.2015 tarihinden önce açılmış üyelikler yararlanabilir.

4- Promosyondan yararlanabilmek için Restbet hesabınıza en az bir defa para yatırma işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

5- İlgili bonus sadece Spor ve Sanal bahislerde kullanılabilir. Bonusunuzun çekilebilir duruma gelmesi için, almış olduğunuz bonusu 2.0 orandan en az 3 defa çevirmiş olmanız gerekmektedir.

6- Bir kullanıcı, aynı bonustan sadece bir kere faydanalabilir.

7-  Bu promosyon farklı bir promosyonla birleştirilemez.

8-  Restbet herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

9-  Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.

31 Yorumlar

  1. ceemboo demis....:

    restbet ufak cekımler için kendini bu pıyasada kanıtladı herzaman dediğim bir sey var yuksek miktarlarda hiçbir siteye guvenmem istenmeyen oldunmu bir yolunu bulurlar ya parana konarlar ya da uyelıgını kapatırlar oyuzden ufak ufak cek göze batma:-)

  2. fevo123 demis....:

    Restbet eskiden böyle kampanyaları çok yapan bir büroydu bonkör bir büroydu ama çevrimleri biraz ağırdır hep.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.